Internet to coraz popularniejsze medium. Chętnie z niego korzystają wszyscy od kilkulatków aż do seniorów. Niestety nie dla wszystkich grup wiekowych oferta stron internetowych jest tak samo szeroka.  W obecnej chwili w sieci najmniej jest stron przeznaczonych dla najstarszego odbiorcy. We współpracy z firmą Corpicorn postanowiliśmy to zmienić.

Pomysł serwisu pochodzi od właścicielki firmy Corpicorn Agnieszki Pytlińskiej. To ona zwróciła uwagę na niedobór treści skierowanej do najstarszych użytkowników internetu. Bardzo chętnie przystąpiliśmy do współpracy w tworzeniu strony przeznaczonej dla seniorów i w ten sposób powstał serwis Seniorzy24.pl.

Głównym założeniem tego projektu jest stworzenie strony skierowanej do osób w wieku 50+. Treści na niej zawarte są tworzone dla seniorów oraz przy ich aktywnej współpracy. Poza przekazem tekstowym w serwisie pojawiają się także materiały filmowe i graficzne. Ponadto organizowane są konkursy dla wszystkich użytkowników niezależnie od ich wieku.
Pragniemy, aby strona Seniorzy24.pl stała się miejscem, gdzie każdy senior znajdzie coś dla siebie. Zarówno Arial-Media jak i Corpicorn dążą do tego, aby to założenie zostało w pełni spełnione.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tą stroną oraz jak najczęstszych odwiedzin. Zapraszamy również do współpracy.