Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i właściciele wielu firm szykują upominki dla swoich pracowników. Często są to premie, bony zakupowe lub vouchery na różne usługi, a niekiedy także drobne gadżety. Oto kilka propozycji upominków jakie można podarować swoim pracownikom.

Kalendarze
Wiele firm decyduje się na wykonanie firmowych kalendarzy, które następnie dają swoim pracownikom. Wybierają bardzo różne formy. Czasami to kalendarze kieszonkowe, innym razem kalendarze książkowe lub ścienne. Wszystkie one przypominają o firmie, a równocześnie są bardzo przydatne.

Pamięć USB
Coraz częściej upominkami firmowymi są pamięci USB o ciekawych kształtach lub nadrukach. Taki upominek, podobnie jak w przypadku kalendarzy jest bardzo przydatnym gadżetem i chętnie używanym zarówno w pracy jak i w domu.

Artykuły biurowe
Także artykuły biurowe to doskonały pomysł na upominek świąteczny. Mogą to być długopisy, pióra, eleganckie notesy itd. Takie przedmioty są chętnie wykorzystywane przez pracowników oraz ich rodziny.

Decydując się na zakup upominków dla swoich pracowników warto pamiętać o tym, aby umieścić na nich poza znakiem firmowym również świąteczne akcenty. Wraz z firmowym kalendarzem czy długopisem można podarować pracownikom paczkę słodyczy. Taki słodki upominek z gadżetem od własciciela będzie miłą niespodzianką i z pewnością poprawi lub umocni  jego dobry wizerunek wśród pracowników.